Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

"Тев'є-молочник"

Народна драма на дві дії за мотивами творів Шолом-Алейхема
"Тев'є-молочник"
20 октября, пятница
Время: 
18:00 - 20:30
Стоимость входа: 
40 - 100 грн

Отримати інформацію про наявність квитків та їх замовлення доступно за телефонами:
(764-38-17) - касири; (764-40-72) - головні адміністратори


(Переклад з російської Миколи ЗАРУДНОГО)

Прем'єра: 29 листопада 2013 р.
Тривалість - 3 год. 00 хв.

Не так давно - щось біля ста років тому, і не в далеких землях, а в маленькому українському селі, люди жили, мов у раю. "Розкошували" не в маєтках, а в затишних мазанках, їли не на сріблі-золоті, а проте свій кусень хліба, працювали тяжко, зате й відпочити вміли.

І були вони різних національностей та різної віри, а проте жили мирно, шанували одне одного і ревно молилися Богу. У світ цього земного раю запрошує глядача народна драма "Тев'є-молочник".Першооснова вистави - твори відомого у всьому світі єврейсько-українського письменника Шолома-Алейхема, за якими драматург Григорій Горін створив п'єсу "Поминальна молитва". У різний час і під різними назвами історія про Тев'є-Тевля йшла на кращих сценах Росії, України, світу. Наш театр звертається до цієї історії, щоб розпочати діалог з глядачем про те, що кожному з нас близьке і рідне: про сім'ю та любов, про віру і друзів, про шляхи Господні та рідну землю...

Головний герой вистави - молочник Тев'є, батько великої єврейської родини. Він з іронією ставиться до своєї бідності, з радістю прославляє Бога, а в скрутні часи намагається не нарікати і вірити в краще. Образ Тев'є на сцені втілює актор, ім'я якого відоме далеко за межами нашого міста. Актор, якого знає і любить глядач. Актор яскравий і самобутній - народний артист України, почесний громадянин Запоріжжя Олександр Гапон. Його неперевершену гру у виставі "підтримує" чудовий акторський ансамбль, кожна з робіт якого варта не лише уваги, але й захоплення. Поряд із акторами "учасником" дії стає образна промовиста сценографія, відеопроекція та музичне оформлення з яскравим етнічним відтінком, а колоритні національні танці, витончено-легкі чи яскраво-побутові костюми стають тією родзинкою, що вплітається в дію та збагачує її.

Виставу створили:
Режисер-постановник - Віктор ПОПОВ
Художник-постановник - Ірина КОХАН
Балетмейстер-постановник - Тамара БОБРОВА
Музичне оформлення - Олександр СУРЖЕНКО, Віктор ПОПОВ
Художник з відеоарту та відеопроекції - Геннадій ЛЕЩЕНКО
Асистент режисера - Тетяна ЛЕЩОВА
Світлове оформлення - Світлана ЮДІНА, Денис ДУБРОВКО
Звукорежисер запису фонограм - Микита КИРИЧЕНКО
Звукорежисер вистави - Олег КАТУШЕНКО, Сергій ХІЛЬКО
Помічники режисера - Сергій МОСТОВИЙ, Олена СИЧОВА

 
1534790773
20-08-2018 21:46:132018-08-20