Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Курси з вивчення польської мови в ЗДІА!

Курси з вивчення польської мови.
ЦЕНТР ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ Імені Яна ІІІ Собеського в ЗДІА запрошує всіх бажаючих курси з вивчення польської мови!
Где: 
пр. Соборний, 226, ауд.Л 312, Запорізька державна інженерна академія, Центр безперервної освіти.

ЦЕНТР ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І КУЛЬТУРИ Імені Яна ІІІ Собеського в ЗДІА

запрошує всіх бажаючих курси з вивчення польської мови!

Заняття проводитимуться 2 рази на тиждень по 2академічнігодини протягом 8 місяців (листопад-червень).

Всі слухачі курсів будуть забезпечені необхідними  дидактичними матеріалами, під час  аудиторних занять є можливість скористатися підручниками, виданими в Польщі і наданими Генеральним Консульством Республіки Польща в Україні в Харкові.

Разом з цим Центр запрошує всіх бажаючих на засідання Розмовного клубу «Polski jest cool!» (зустрічі 1 раз на місяць у зручний час).

Члени клубу матимуть можливість познайомитись з культурними традиціями, історією Польщі, особливостями  адміністративного устрою Республіки Польща,  систем освіти, правового захисту, медичного та соціального забезпечення, процедури працевлаштування тощо.

Членам Клубу пропонуватиметься перегляд польських художніх і документальних фільмів, співи, зустрічі з гостями з Польщі тощо. Для найкращих слухачів курсів передбачається  навчання і практика в  літніх мовних школах при університетах Польщі (м Люблін і Щєдльце)за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Україні в Харкові. Знання польської мови це перспектива отримання подвійного диплома  навчання за програмою ЕРАЗМУС +; участь у спільних польсько-українських  наукових, освітніх, культурно  мистецьких, бізнесових проектах.

Контакти: тел. (061)227-12-75 , кабінет л312, Центр безперервної  освіти ЗДІА.

Сторінка на Facebook  Центр польської мови і культури імені Яна ІІІ Собеського

Організаційні збори  відбудуться  (орієнтовно)  2 листопада 2016 року 17.00 аудиторія л307

Центр працює за  дидактичної  підтримки Генерального Консульства  Республіки Польща в Україні в Харкові та Centrum Języka Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej (Lublin Polska)

 

 
1597413082
14-08-2020 16:51:222020-08-14