Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Code Club

Розпочинається набір в гурток програмування
Code Club
30 апреля, понедельник
Время: 
11:00 - 12:00
Где: 
вул. Лобановського, 14. Запорожская областная библиотека для детей "Юный читатель"
Стоимость входа: 
Бесплатно

Про Code Club UA

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років.

Ми створили проект, в межах якого наші волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Засідання клубів відбуваються один раз на тиждень у школах, бібліотеках або будинках дитячої творчості і тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок.

Програма Code Club має 4 рівні, кожен з яких є складнішим за попередній і складається з набору проектів та завдань. Виконання цих завдань не лише передбачає набуття знань та практичних вмінь, але й стимулює дітей до використання власної уяви в процесі створення креативних проектів. На перших двох рівнях (Terms 1 & 2) ми вчимося основам програмування на базі мови Scratch. Третій рівень (Term 3) присвячено вивченню базових понять HTML and CSS. На четвертому рівні діти знайомляться з мовою Python.

Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії. Сподіваємося, українські школярі та волонтери також оцінять переваги програм Code Club та стануть їх активними учасниками.

 
1545218467
19-12-2018 13:21:072018-12-19