Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Дворец Шенборнов | Синевир | Нарциссы | водопад

Солнечное Закарпатье с прекрасным дворцом Шенборнов и источником молодости.Манящее, таинственное и удивительно синее "Око Карпат"- Озеро Синевир.
с 28 апреля, пятница по 09 мая, вторник
Время: 
08:00 - 22:00
Где: 
Закарпатье, выезд из Запорожья (или вашего города)
Стоимость входа: 
тура 1695 грн +жд, предоплата 730 грн. Детям до 12 лет 1595 грн. (3 дня, 2 ночи) *Для дітей до 3-х років без надання окремого місця в транспорті, поселенні, без харчування - безкоштовно.

28 апреля - 2 мая и 5-9 мая 2017 Дворец Шенборнов, озеро Синевир, водопад Шипот, Долина нарциссов, термальные бассейны. Солнечное Закарапатье с Новым поворотом http://vk.com/novipovorot 
http://vk.com/dolina_narcissov_zakarpatta 

Солнечное Закарпатье с прекрасным дворцом Шенборнов и источником молодости.

Манящее, таинственное и удивительно синее "Око Карпат"- Озеро Синевир.Термальные бассейны, аналог которым есть только на Сахалине, Новой Зеландии и Исландии.

Уникальное природное явление - Долина нарциссов. Частица Венгрии в центре Закарпатья. Горы и чистый воздух, которые дополнятся положительными эмоциями! 

 Стоимость тура 1695 грн +жд, предоплата 730 грн. Детям до 12 лет 1595 грн. (3 дня, 2 ночи)
*Для дітей до 3-х років без надання окремого місця в транспорті, поселенні, без харчування - безкоштовно. 

Бронирование билетов осуществляется заранее, 
обращаться http://vk.com/id82718471 или по 
телефону 0506702264 или 0985771579 ( прием телефонных звонков ежедневно с 9 до 19:00(кроме понедельника), в остальное время пишите ВК ;)) 

Не забудь своих друзей, в большой компании всегда веселей! 

Туры выходного дня "Новый поворот" https://vk.com/novipovorot 
Становитесь участником группы = хорошее настроение в подарок :) :) 

Начало экскурсии 29.04(5.05) в 08:40 по прибытии поезда 41 Днепропетровск-Трускавец, (до Львова) 
до Запорожья выезд 2.05.17(9.05) (1:16) 70 поезд Львов-Мариуполь (до Запорожья) 

День 1, субота 29 квітня (6 травня)
08.40 виїзд з Залізничного вокзалу м. Львів 
12.00 огляд мисливського палацу графів Шенборнів (санаторій «Карпати» селище Чинадієво). Палац побудований в трендовому на той час астрономічному стилі: в ньому 365 вікон (366 замуроване на випадок високосного року, як днів у році) , 52 кімнати (як тижнів в році),12 входів (місяці календарного року ) і 4 вежі (пори року). На території викопане озеро у точних контурах мапи Австро-Угорщини. Екзотичні види рослин, яких налічується 40 видів прикрашають парк. У парку тече джерело молодильної води з високим вмістом гліцерину, яке в народі називають «Джерелом молодості» . Воду можна набирати, я пити, так і вмиватися. Поряд знаходиться і сувенірний ринок. 
14.00 обід в готельно-ресторанному комплексі «Червона гора» м. Мукачево. Комплекс знаходиться у підніжжі гори Червона урочище Ловачка в Мукачеві. На горі вирощують чай, хурму, ростуть кипарисові дерева. Ресторан пропонує порційне обідні страви. 
16.00 купання в термальних басейнах відпочинкового комплексу «Жайворонок» м. Берегово. На території комплексу є кілька басейнів. Серед них: критий (температура +34 С) , джакузі +41-42 (рекомендоване перебування 5-7 хв.) , два басейни на вулиці з альтанками і шезлонгами та кремнієвий басейн вуличної температури води. Додатково пропонується пілінг ніг (рибки Руфа). Також комплекс має ресторан, дегустаційний зал, паб тощо. Тривалість водних процедур 2 години. Як варіант можна розглядати прогулянку м. Берегово 
19.00 дегустація вина відбувається в підвалі вирубаному в скельній породі Берегівського вулканічного низькогір’я . По черзі будуть запропоновані кабарне савінйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кув’є «скарби Мужієва», бича кров, сорт вина полуниця та сири зі спеціями: петрушкою, перцем, параниця копчена і некопчена, рікота . 
Після закінцення вина та сири можна придбати. 
20.30 поселення в угорських садибах зеленого туризму, вечеря. 
Садиби являють собою одно-двоповерхові будинки з окремими кімнатами та всіма необхідними зручностями. Власниками таких віл є угорці, що становлять 80 % місцевого населення Берегівського району. Сніданки та вечері відбуваються з традиційними ставами місцевої кухні та алкоголю: вина власного приготування та палинки (фруктової самогонки з полуниці, персика, чорниці, чи винограду). Є можливість познайомитися з культурою звичаями угорців а також вивчити трохи угорських слів. 

День 2, неділя 30 квітня (7 травня)
07.30 сніданок 
09.00 огляд мукачівського замку «Паланок». Замок оточений 14 лініями оборони. У верхній його частині криниця глибиною 76 метрів, пам’ятник подільському князю Федору Коріятовичу, що обдурив нечистого та романтичні і героїчні історії про Ілону Зріні, що боронила замок 3,5 років 
13.00 обід в ресторані гумору та сатири м. Ужгород «Деца у нотаря» . Ресторан створений закарпатським письменником Павлом Чучкою. Вся територія оздоблена і прикрашення соціально-політичними цитатами та гаслами як минувшини, так і тепер та являє собою цілий музей. Пропонується порційне обіднє меню попереднього замовлення. 
14.30 огляд Ужгородського замку, екскурсійна прогулянка містом, вільний час. Ужгород місто вздовж річки Уж з населенням 115 тисяч жителів. У місті найдовша Липова алея Європи, ясен чеського президента Томаша Масарика, захований скарб під 7-ю липою, послання до ужгородців з нагоди 20130 року, ліхтарник дядя Коля з секретами у своїй сумці , сакури, мініатюрні пам’ятники роботи скульптора Колодка: «Карпатія», «вузол Кротона», «Статуя Свободи», «Миколайчик», тощо. З подихом весни Ужгород неймовірний. 
19.30 угорська вечеря з забавами, танцями ознайомленням з угорською культурою регіону. В рамках вечері: презентація угорської культури регіону; найсмачніший бограч-гуляш з голубцями по-мадярськи; біле, червоне вина; палинка; виступи угорських національних колективів із запальним танцем чардашем; сучасна музика ( українські, англійські, угорські пісні.); дискотека. 

День 3, понеділок 1 травня (8 травня)
07.30 сніданок 
9.40 Долина нарцисів урочище Кіреші . Нарциси - високогірні рослини. Та щоб побачити карпатську квіткову долину, не потрібно підніматися у гори. Вона знаходиться у доступному місці, на висоті всього 200 метрів над рівнем моря. Долина займає площу у декілька гектарів. В повітрі аромат свіжості . Нарциси ростуть у Альпах, гірських районах Балканських країн та Румунії. Однак вони є значно меншими і шукати їх треба високо у горах. 
13.30 обід в колибі с. Синевирська Поляна . Колиба - це місце де пастухи збиралися на ночівлю, коли випасали овець у горах. Посередині горить вогонь, а навколо розташовувались вівчарі. Горить вогонь у колибі і дотепер проте навколо сидять вже наші гості, що смакують стави гуцульської та бойківської кухні. 
14.30 огляд озера Синевир Озеро Синевир і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 24 м. Існує легенда про розділене кохання пастуха Вира і синьоокої красуні Сині. Озеро – одна з візитних карток українських Карпат 
17.30 водоспад «Шипіт » с. Пилипець. Водоспад починається з найдовшого гірського масиву в Україні – полонини Боржава. Висота падіння води – 15 метрів. Гуркіт водоспаду нагадує шепіт – звідти і назва. В село Пилипець, де знаходиться водоспад одна з основних столиць субкультури хіпі. 
22.30 прибуття до Львова
до Запорожья выезд 2.05.17(9.05.17) (1:16) 70 поезд Львов-Мариуполь (до Запорожья) 
*время указано предварительно и может быть изменено организаторами, без изменения плана экскурсии
* предоплата за 25 дней до начала экскурсии не подлежит возврату

В стоимость входит: 
екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту; 
проживання в садибах зеленого туризму 2-, 3- місні номери 2 ночі; 
2 сніданки, 2 вечері ; 
забавляння; (угорська вечеря і танці чардаш)
вхідні квитки до екскурсійний об’єктів .

Не входить в стоимость: 
жд билеты; 
личные расходы; 
термальний басейн у Берегово: : загальний 150 грн., 130 грн. - пенсіонери за віком по пред’явленню посвідчення (жінки-57р.; чоловіки-60 р.), діти зростом до 120 см. – безкоштовно, від 120-150 см. – 70 грн.; 
дегустація вина кабарне савінйон, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор кувє «скарби Мужієва», бича кров, сорт вина полуниця та сири зі спеціями: петрушкою перцем, параниця копчена і некопчена, рікота 60 грн. \ особа і 30 грн./особа без споживання вина; 
обіди (варіанти додатково будуть надіслані разом із інформаційним листком про поїздку).

 
1527099730
23-05-2018 21:22:102018-05-23