Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Як провести новорічні свята екологічно

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена
08 декабря, суббота
Время: 
13:00 - 15:00
Где: 
Rooms (пр. Соборний, 92)
Стоимость входа: 
50 грн

Хочеш протягом Новорічних свят зекономити свій час та гроші, ще й вберегти природу? Шукаєш альтернатив штучній ялинці та вирубаним деревам? Потребуєш ідей подарунків, святкового декору, костюмів та прикрас? Цікавишся харчовим менеджментом щоб не викидати їжу? Тоді приходь на практичну лекцію від послідовниці руху zero waste Любові Грибової з корисними порадами у стилі «нуль відходів»!


Про що піде мова?
Про харчовий менеджмент: як розрахувати необхідну кількість страв та порцій? Як спланувати меню? Що ще треба врахувати при підготовці меню та розваг? 
Про ялинки: чи є альтернативи штучним ялинкам та зрубаним деревам? Які підводні камені чекають на живе дерево у квартирі? Які альтернативи з безпечних природних матеріалів зараз є на українському ринку?
Про декор та костюми: На що треба звертати увагу при виборі новорічних атрибутів, щоб вони не стали мотлохом? Як прикрасити оселю, сервірувати стіл, зробити фотозону використовуючи вже існуюче? Де взяти костюм для дітей (та й дорослих) щоб він не був одноразовим або небезпечним?
Про подарунки: Як обрати подарунки, які не закинуть у комору? Як запакувати подарунки, щоб не було сміття? Як уберегтися від стресу під час передноворічних закупівель?
Про час: Як не стояти у передноворічних чергах? Як вберегти його і нерви при підготовці до свят? Як весело розважатися не залишаючи купу сміття?


Для реєстрації заповніть форму

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.
За додатковою інформацією звертайтеся до Любовь Грибова

 
1582509958
24-02-2020 04:05:582020-02-24