Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Український урбаністичний форум

Зареєструватися необхідно до 18 червня включно
21 июня, пятница
22 июня, суббота
Время: 
09:00 - 18:00
Стоимость входа: 
безкоштовно

Тема: "Люди. Місто. Завод".


Запоріжжя — місто козацької вольності і радянської промисловості — велике, складне і дуже цікаве, але ще не надто розвідане українськими урбаністками й урбаністами. Тут починають розвивати туризм, але промисловість грає основну партію, що не може не впливати на владу і громадянське суспільство, екологію і здоров'я, якість життя та інфраструктуру, міграцію і соціальні нерівності. Індустріальні об'єкти такі великі і важливі, а альтернативи їм так мало, що швидко перетворити місто на пост-індустріальне і трансформувати заводи у креативні хаби не вдасться.

Як можуть розвиватися урбаністичні рухи у таких містах? Над чим тут вже працюють активіст_ки та професіонал_ки у сфері міського розвитку? Якою може бути рівність і справедливість у таких умовах? А також, які відкриття і висновки можуть зробити люди з інших міст, аналізуючи урбаністичні проблеми України на прикладі Запоріжжя?

На ці та інші питання міського розвитку шукатимемо відповіді на другому Українському урбаністичному форумі 21-22 червня 2019 року у Запоріжжі.


Український урбаністичний форум — це щорічний захід для знайомств, мережування, навчання та обміну досвідом українського урбаністичного руху. Його організатором є Аналітичний центр CEDOS. Головний медіа-партнер: українська урбаністична платформа Mistosite. Локальний партнер форуму у 2019 році — громадська організація Дзига. Форум відбудеться за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.

Реєстрація тут
Зареєструватися необхідно до 18 червня включно.

Участь безкоштовна. Організатори не мають можливості покрити проїзд на форум, проживання чи харчування

 
1591236099
04-06-2020 05:01:392020-06-04