Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Екскурсія на Хортицю та ретро-автомобілі

Екскурсія від kraina-ua.com
14 октября, воскресенье
Где: 
Стоимость входа: 
350 грн/ос.

Статус "Острів свободи України" по праву належить острову Хортиця, адже саме з цього місця закладався "фундамент" незалежності нашої країни. Це унікальне місце входить до "7 див України".

На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці ні за величиною, ні за красою, ні за цінністю природних та історичних пам'яток, ні за силою сакральної енергетики. Знаменитий острів слави козаків і Запорізької Січі. На Вас чекає екскурсія по історико-культурному комплексу "Запорізька Січ".

Також ви відвідаєте дуже важливий об'єкт, що охороняється, ДніпроГЕС - найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі.

Пішохідна екскурсія по Запоріжжю. Історію архітектури цього міста можна вивчати, гуляючи вулицями міста, які вражають своєю величиною. Саме в Запоріжжі знаходиться одна з найдовших головних вулиць України - понад 11 км! Цікаво й те, що Запоріжжя, Канберра 9 (столиця Австралії) і Бразиліа (столиця Бразилії) мають загальне планування і будувалися за одним проектом.

Екскурсія в музей ретро-автомобілів "Фаетон". Сам музей це приватна колекція раритетних транспортних засобів вітчизняного та закордонного виробництва середини минулого століття. На площі близько 300 кв.м. показується 22 моделі автотехніки 30-60-х років. В експозиції музею представлені автомобілі "Додж", "Вілліс", "Урал-ЗіС", ЗіС-5, ЗіС-6 ("Катюша") та ін. Всі машини на ходу.

Більше деталей мандрівки за посиланням https://kraina-ua.com/ua/tour/ekskursiya-na-hortitsyu або телефонуйте за безкоштовним номером 0800 751 651

 
1566301477
20-08-2019 14:44:372019-08-20