Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

«Баянне коло на Запоріжжі»

ІІ відкритий Всеукраїнський конкурс
21 апреля, пятница
22 апреля, суббота
Где: 
у музичному  училищі ім.П. Майбороди (пр.Маяковського, 22-А)
Стоимость входа: 
вільний

ІІ відкритий  Всеукраїнський  конкурс баяністів-акордеоністів  «Баянне коло на Запоріжжі» стартує у четвер,    20 квітня. Про це повідомив директор музучилища  та ініціатор заходу  - відомий далеко за межами нашого краю та держави баяніст-виконавець і педагог, художній   керівник  квінтету «Містерія», лауреат багатьох міжнародних і національних конкурсів, заслужений працівник культури України  Сергій Пелюк.

Цього року у престижному конкурсі візьмуть участь понад 100 виконавців з 17 міст України, від Сходу – до Заходу, віком від 6 до 70 років  і старше, від учнів музичних шкіл до студентів музичних академій і професійних  концертних виконавців. Конкурсанти отримають дипломи лауреатів, дипломантів, учасників, пам`ятні медалі.

Зазначимо, що конкурсні прослуховування триватимуть у музичному училищі протягом  п’ятниці, 21 квітня,  з 9.30,  у великій та малій концертних залах.  Вхід на всі заходи конкурсу – вільний.


22 квiтня, 15:00 (у великій концертній залі музучилища)

Газета «Запорізька правда»  ще торік, як конкурс тільки розпочав свою поступальну ходу, започаткувала спеціальну відзнаку «Творцю музичного генія» - для викладача, чий вихованець зможе вибороти гран-прі. Тоді кришталевий кубок став заслуженою нагородою Сергію Пелюку, бо саме його  вихованці  у різних вікових категоріях здобули  як гран-прі конкурсу, так і перші місця у різних номінаціях. Нині, продовжуючи традицію, газета підготувала  особливий  кубок – майстри виготовили його на замовлення  у вигляді керамічного баяну. Цей кубок виконуюча обовязки головного редактора газети Наталя Зворигіна урочисто вручила Сергію Пелюку у прес-центрі ЗОО НСЖУ. На урочистій церемонії нагородження переможців, яка запланована на суботу, 22 квітня, на 15.00 і відбудеться у великій концертній залі музучилища, цей кубок знайде свого власника.


22 квiтня, 12:30 (на даху Музею історії запорізького козацтва)

Естафету приймуть учасники арт-перформансу «Баянне коло на Хортиці», який відбудеться вже у суботу 22 квітня, початок о  12.30, на даху Музею історії запорізького козацтва,  за участю всіх конкурсантів. Величезний оркестр баяністів-акордеоністів (більш 100 учасників) з залученням трубачів та виконавців на тулумбасах виконає твір Є. Адамовича «Запорізький марш», який є візитною карткою нашого славетного краю. Гостей та учасників будуть пригощати козацьким кулішем.

 
1527099567
23-05-2018 21:19:272018-05-23