Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Lampa.doc

Фестиваль-вояж просто неба
с 26 июля, пятница по 28 июля, воскресенье
Где: 
на території Музею історії запорозького козацтва, о.Хортиця

Цього року фестиваль-вояж просто неба Lampa.doc привезе до Запоріжжя Любов!

Саме багатогранність любові стала темою цьогорічного фестивалю документального кіно. Картини українського, польського, французького виробництва розповідатимуть різні історії любові. Любові до життя, улюбленої справи, до рідного краю, любові у подружньому житті, любові, що допомагає долати перепони та прірву непорозуміння…


Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Цього літа ми розширюємо нашу діяльність.

Новинкою фестивалю стане програма для підлітків Lampa.teens – два вечори, що проходитимуть паралельно з основною програмою у суботу та неділю. Мовою кіно з Франції у фільмі “Завтра” говоритимемо про виховання дбайливого ставлення до природи, а про історію кінематографа розкажуть та покажуть “Люм’єри”. Контент для показів Lampa.teens люб’язно наданий партнером заходу, Фестивалем «Чілдренкінофест».

Цього року вперше саме глядачі вирішать, який фільм припав їм до душі найбільше. В перший день фестивалю відкриємо на сайті голосування, яке триватиме аж до завершення заходу.

14 вересня у Києві відбудеться показ-закриття, де протягом трьох годин покажемо фільми-улюбленці за рейтингом глядацького голосування Lampa.doc-2019.


Фестиваль розміститься на території Музею історії запорозького козацтва, о.Хортиця. У день показів о 20:00 від Зупинки маршруту №38 "Проспект Металургів" до Музею історії запорозького козацтва йтиме фестивальний автобус, після показів він повертатиметься на "Проспект Металургів".

Покази Lampa.doc - 26-28 липня Початок показів - 20:30
Місце проведення - територія Музею історії запорозького козацтва, о.Хортиця

Покази Lampa.teens - 27-28 липня Початок показів - 20:30
Місце проведення - там само
Вікова група 10+
Проект реалізовано за підтримки: Український культурний фонд Державне агентство України з питань кіно Instytut Adama Mickiewicza

 
1600422080
18-09-2020 12:41:202020-09-18