Подписка ВКонтакте
Подписка Twitter
Подписка Facebook

Різдвяний фестиваль-ярмарок

Основною метою Фестивалю є благочинність
15 декабря, суббота
Время: 
12:00 - 20:00
Где: 
LOFT Млин (вул. Сергія Серікова, 30)
Стоимость входа: 
100 грн

Основною метою Фестивалю є благочинність.

Програма Фестивалю, окрім власне ярмарку, передбачає театралізовано-музичну й кіно програму, які будуть цікавими як для дітей, так і для дорослих

-----------------------------------------------------

Передбачено 7 категорій учасників:

▶️Категорія “Напої” Даний напрямок створено для виробників крафтових напоїв, домашніх броварень, виноробень тощо.

▶️Категорія “Смачно й корисно” Даний напрямок створено для виробників крафтових харчових продуктів, хлібопродуктів в тому числі за бездріжджовими рецептами, м’ясних продуктів, городини, сухофруктів, солодощів, меду і продуктів бджільництва, шоколаду, сиру, чайних зборів тощо.

▶️Категорія “Спікери й майстер-класи” Даний напрямок створено для лекторів, тренерів та вчителів. Тематика: “Історія і краєзнавство”, “Міська екскурсія”, “Етика й естетика”, “Мовознавство та мовні вправи”, “Риторика”, “Психологія людини”, “Екологія”, “Традиції й свята”, “Спорт”, “Творчість” тощо.

▶️Категорія "Галерея" До участі запрошуються художники, що працюють у напрямках “Живопис”, “Графіка”, “Колаж”, “Художня ілюстрація”, “Портрет”. Ми очікуємо отримати від учасників з категорії “Галерея” від 1 до 3 якісних, завершених і належним чином оформлених (наявність кріплень) робіт формату до 100х100 см., з яких буде сформовано колективну виставку. Відібрані роботи прикрасять галерею Loft Млин у день Фестивалю.

▶️Категорія “Майстри” - авторський, одяг, взуття, аксесуари, косметика, парфумерія, прикраси для оселі і побуту, сувенірна продукція, гончарство тощо, майстри манікюру й перукарі.

▶️Категорія “Барахолка” - це речі, що були у вжитку, чистий старий одяг, дитячі іграшки, книжки, посуд, вінтаж та антикваріат, словом, усе те, що Вам вже не потрібно, але може бути цікавим для когось іншого.

▶️Категорія “Дошка оголошень” Ви можете підготувати й надати Організатору Інформацію щодо купівлі/обміну/продажу/надання освітніх послуг тощо, для її розміщення на території Фестивалю в день проведення Фестивалю. Форма подання Інформації - надруковане оголошення чи афіша (формат А4, 1 екземпляр)

З ПИТАНЬ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО Januszka Sendetskayanuszka Sendetskaya АБО ЗА ТЕЛЕФОНАМИ 0509366717 та 0674526510 

 
1603401704
23-10-2020 00:21:442020-10-23